Spilleroppsett - Orange Tour 28&29 Januar - Bryne TK

Postet av Randaberg Tennisklubb den 23. Jan 2017

Deltakere Oransje 1:

Navn:

Lag:

Andre Skandsen

Bryne 1

Loke Lende

Byne1

Lilja Sigurdsdottir

Bryne 2

Maren Wespestad

Bryne 2

Aina Abiev

Bryne 7

Theodor Klaussen

Bryne 7

Sander Haugland

Bryne 3

Johannes Wetteland

Bryne 3

Thomas Leirdal Rage

Bryne 3

Selma Kolflåt

Sandnes/Haugesund

Sigrid Ruud Lillesund

Sandnes/Haugesund

Antos Zwierzchowska

Stavanger 10

Elise Sørli Ronæss

Stavanger 10

Alexander Aanensen Bredal

Stavanger 1

Sondre Tjors Tofteland

Stavanger 1

Pavel Feoktistov

Stavanger 2

David Gundersen

Stavanger 2

Bjørn Wurner Norheim

Stavanger 2

Simon Hetland

Egersund 1

Raymond Tegle

Egersund 1

Nikolai Tegle

Egersund 1

Tiril Omdal

Egersund 2

Martine Omdal

Egersund 2

Zuzane Komorova

Egersund 2

Thomas Vågen Bøa

Randaberg 1

Daniel Eskildsena

Randaberg 1

Anders Sørheima

Randaberg 2

Kristian Sandea

Randaberg 2

Orange 1 spilles på lørdag 28. Januar!

Klokkeslett:

Bane 1:

Bane 2:

13.00-14.00

Bryne 1

Stavanger 1

Stavanger 2

Egersund 1

14.00-15.00

Bryne 1

Stavanger 2

Egersund 1

Stavanger 1

15.00-16.00

Bryne 2

Sandnes/Haug

Randaberg 1

Bryne 7

16.00-17.00

Bryne 2

Randaberg 1

Sandnes/Haug

Bryne 7

17.00-18.00

Bryne 3

Stavanger 10

Egersund 2

Randaberg 2

18.00-19.00

Bryne 3

Egersund 2

Stavanger 10

Randaberg2

Deltakere Oransje 2:

Navn:

Lag:

Sander Sele

Bryne 4

Imogen Rawe

Bryne 4

Linus Solheim

Bryne 7

Gert Høien Tengesdal

Bryne 5

Elias Kvalvik

Bryne 5

Mats Sele

Bryne 7

Henrik Lyngdal

Bryne 6

Vegard Laland

Bryne 6

Markus Stange Olsen

Haugesund 1

Jacob Ruud Lillesund

Haugesund 1

Tobias Jensen

Haugesund 1

Solveig Næss

Stavanger 3

Pia Eide

Stavanger 3

Eirik Graue Bøe

Stavanger 4

Ørjan Livastøl Sersch

Stavanger 4

Kevin Yang

Stavanger 4

Erle Bruun-Jansen

Stavanger 5

Anna Melhus

Stavanger 5

Lydia Lundetræ

Stavanger 5

Amalie Sjöstrand

Stavanger 6

Rachell Asher Olsen

Stavanger 6

Rebecca Asher Olsen

Stavanger 6

Erik Høyvik

Stavanger 7

Markus Rusov-Hansen

Stavanger 7

Jonas Voster Pedersen

Stavanger 8

Emma Baar Sola

Stavanger 8

Sebastian Frøiland

Stavanger 8

Joshua Asher Olsen

Stavanger 9

Filip Eide

Stavanger 9

Thea Hjertvik

Randaberg 3

Eva Ytreland

Randaberg 3

Alex Bjordal

Sandnes 1

Marcus Slettebø

Sandnes

Orange 2 spilles på søndag 29. Januar!

Klokkeslett:

Bane 1:

Bane 2:

10.00-11.00

Haugesund 1

Stavanger 8

Stavanger 4

Bryne 5

11.00-12.00

Haugesund 1

Bryne 5

Stavanger 4

Stavanger 8

12.00-13.00

Stavanger 9

Bryne 6

Stavanger 6

Stavanger 5

13.00-14.00

Stavanger 9

Stavanger 5

Stavanger 6

Bryne 6

14.00-15.00

Bryne 4

Stavanger 3

Stavanger 7

Bryne 7

15.00-16.00

Randaberg 3

Stavanger 3

Stavanger 7

Sandnes 1

16.00-17.00

Randaberg 3

Bryne 4

Sandnes 1

Bryne 7


0 Kommentar

Kommentarer

Logg inn for å skrive en kommentar.

Levert av IdrettenOnline